تله پاتی

گروه : فناوری اطلاعات/وب

تصویری از حمل و نقل عجیب با موتور در شهر پنوم‌پن (پایتخت) کامبوج

مشکلات گوگل کروم (Google Chrome) و عدم رعایت استاندارد ها در حال تبدیل این مرورگر به اینترنت اکسپلورری دیگر است. گوگل کروم، با پیروی از استراتژی مایکروسافت در عدم رعایت استاندارد های وب، به مرور زمان محبوبیت خود را از دست خواهد داد.

ممکن است از دید بسیاری از کاربران، مودم‌ها و روتر‌ها، دستگاه‌هایی مرموز و مبهم به نظر برسند ولی در واقع اصلا این‌طور نیست. اگر عامل بوجود آورنده مشکل را شناسایی کنید، به راحتی می‌توانید آن را بر‌طرف نمایید.

این-بدافزار-موجب-ترکیدن-بدنه-گوشی-می‌شود!

راه نفوذ بدافزارها ناآگاهی و بی توجهی کاربران است. این نرم افزارهای مخرب قسمت های مختلف دستگاه های الکترونیکی را مورد تهاجم قرار می دهند. حال، بدافزار Loapi این قابلیت را دارد که به بدنه گوشی آسیب برساند.

گوگل در یک مرافعه عمومی نادر، در دنیای آی تی، اعلام کرد اجرای برنامه یوتیوب از دو دستگاه سخت افزاری آمازون را متوقف می‌کند.

توئیتر-هک-شد

دو کاربر آلمانی توئیتر با موفقیت این شبکه اجتماعی را هک کردند و مطلبی با ۳۵ هزار حرف در آن ارسال کردند.

ارزان‌ترین-اینترنت-در-کدام-کشورهاست؟

فهرستی از شش کشور جهان که دارای ارزان‌ترین نرخ اینترنت هستند منتشر شده که در این رده بندی اوکراین در رتبه نخست جای گرفته است.

اعتراف-شرکت-یاهو-بعد-از-۳-سال

پیشتر یاهو گفته بود که یک میلیارد حساب کاربری تحت تاثیر قرار گرفته است اما تحقیقات بیشتر نشان داده است که این مشکل بسیار بدتر بوده است.

نحوه-استفاده-از-نقشه-گوگل-به-صورت-آفلاین

کاربران از طریق بخش ناحیه‌های آفلاین اپلیکیشن گوگل‌پلی، می‌توانند مکان‌های اطراف خود را حتی وقتی که آفلاین هستند جستجو و مسیر خود را پیدا کنند.

متوسط-سرعت-اینترنت-جهان-به-۴٫۵-مگابیت-رسید

متوسط سرعت دسترسی به اینترنت در جهان را با ۲۰ درصد رشد نسبت به همین زمان در سال گذشته ۴٫۵ مگابیت بر ثانیه اعلام رسید.

فیس‌بوک با بیش از 900 میلیون کاربر بعد از گوگل دومین سایت پرترافیک دنیا است. این سایت در فوریه 2004 از سوی مارک زوکربرگ که دانشجوی دانشگاه هاروارد بود تنها با یک سرور کار خود را شروع کرد، اما امروز در جای جای آمریکا Data Center (مرکز داده) دارد.

ایمیل-های-مزاحم-را-بلاک-کنید-+آموزش

جیمیل قابلیت جدیدی را این هفته عرضه کرده است که می توانید ارسال کننده ایمیل های اسپم را بلاک کنید و از شر ایمیل های مزاحم راحت شوید.

عده‌ی زیادی که هر روزه بر تعدادشان افزوده می‌شود، بر این باور هستند که امواج الکترومغناطیسی باعث سردرد، حالت تهوع و ایجاد درد فلج کننده‌ای در آن‌ها می‌شود