تله پاتی

گروه : اخبار روز

کتایون ریاحی تصویر خود را در زمانی که سعید پورصمیمی به او تعرض کرده بود در اینستاگرام منتشر کرد.

اولین ویدیو دوربین‌های مدار بسته از لحظه فرو ریختن متروپل آبادان را مشاهده کنید.

تصویری تکان‌دهنده از عمق فاجعه حادثه آبادان در زمان ساخت متروپل را منتشر کرده است.

یک پزشک در صفحه توییترش تصویری از یک کودک مشکوک به ابتلا به بیماری آبله میمونی را منتشر کرد.

شاید عجیب به نظر آید اما این جمجمه نادرشاه افشار است که پس از گذشت ۲۷۰ سال در سال های گذشته سر خاک از خاک بیرون آورده است.

افزایش قیمت برخی اقلام خوراکی که به عنوان جراحی اقتصادی مطرح می شود، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه در صفحه اینستاگرامش شد.

کاترین پرز شکدم این عکس اختصاصی از نادر طالب زاده را منتشر کرده است.

کارکنان یک شرکت کفن و دفن در چین که در حال حمل یک جسد بودند، پس از تکان خوردن کیسه مخصوص حمل جسد متوجه شدند که فرد داخل آن هنوز زنده است.

جدیدترین تصاویر از زهرا امیر ابراهیمی در فیلم عنکبوت مقدس به کارگردانی علی عباسی که با نام فرانسوی شب های مشهد در بخش اصلی فستیوال کن ۲۰۲۲ نمایش خواهد داشت منتشر شد.

فالکون ۹۰۰ بی‌ ایلان ماسک نسخه‌ای از هواپیمای با موتورهای هانیول TFE۷۳۱-۵BR-۱C است. براساس اطلاعات پایگاه داده‌های هوایی Plane Logger این هواپیمای متعلق به ماسک آخرین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی مورد استفاده فعال قرار گرفته بود.

شب گذشته تصاویری در شبکه های اجتماعی و از سوی برخی از فعالان محیط زیست منتشر شده که در آن جسد یک خرس قهوه‌ای دیده می‌شود که ظاهرا مربوط به منطقه فیلبند استان مازندران است.

در فیلم منتشر شده توسط کرملین، رئیس جمهور ۶۹ ساله روسیه به محض اینکه برای جلسه می نشیند، گوشه میز را با دست راست خود می گیرد و قوز کرده تا لرزش‌هایش مخفی بماند.

یک کامیونت در جاده تهران به قائمشهر و در محور سوادکوه دچار مشکل در سیستم ترمز خود شد و تلاش راننده برای نگه داشتن خودرو را مشاهده می کنید.

کروز بکام فرزند اسطوره انگلیس شباهت زیادی به پدرش دارد و این شباهت مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مراسم دیدار اوباما از کاخ سفید برای دقایقی تنها ماند چرا که حاضران سرگرم گفتگو با اوباما شدند.

سجاد غریبی در یک کری خوانی گفته است: من ماه‌ها توی دمای زیر صفر تمرین کردم وزن کم کردم که اماده باشم برای مسابقه مسابقه از طرف من کنسل نیست..

مینا مختاری، همسر بهرام رادان از مزون داران معروف و طراحان لباس تهرانی است. که در سفر ماه گذشته رادان به آفریقا نیز همراه وی بود.

جمشید هاشم‌پور زاده ۳ فروردین ۱۳۲۳ بازیگر اهل ایران است. او در جوانی در محله دوهزار زیر نظر احمد رودباری ورزشهای رزمی چون کونگ فو را فراگرفت.

روز جمعه تعدادی ازطبیعت گردان در نزدیکی آبشار درازنو نوشهر با یک‌ خرس که از ناحیه پا آسیب دیده بود، مواجه شدند که توان کامل برای حرکت نداشت.

صداوسیما در گزارشی درباره موضع اخیر ابراهیم حامدی پیرامون آهنگ خلیج فارس و کنسرت امارات، صدا و تصویر اِبی را روی آنتن بیست و سی برد!

12345