تله پاتی

گروه : اخبار روز

در این ویدیو درگیری دو هم سلولی و سرانجام قتل یکی از آنهارا به خاطر اختلافات شخصی را مشاهده می کنید.

لحظه سقوط ۲ حیوان به سالن کنفرانس شورای شهر مکزیک را ببینید.

در سرمای هوا حیوانات وحشی برای پیدا کردن غذا به سطح شهر می‌آیند.در همین رابطه ۳ قلاده گرگ در منطقه رضا- احمدآباد مشهد دیده شدند.

آبگرفتگی ناشی از بارندگی دیشب در زابل در شمال سیستان و بلوچستان، باعث شد تا برخی برای عبور از خیابان‌ها از قایق استفاده کنند.

انتشار تصویری از قطار سرخس به مشهد در دمای منفی ۲۵ درجه در فضای مجازی پربازدید شده است.

ویدئویی تکان‌دهنده از آخرین لحظه سقوط هواپیمای مسافربری نپال که توسط یکی از مسافران گرفته شده بود.

سوپر کاپ اسپانیا با میزبانی متفاوت مقامات عربستانی در این کشور انجام شد.

به تازگی تصویری از یک نوزاد متولد شده در فضای مجازی در حال انتشار است که ۸.۶ کیلوگرم وزن داشته و ادعا می‌شود رکورد گینس بزرگترین نوزاد جهان از طریق زایمان طبیعی را شکسته است.

یک خانه کوچک در لندن با قیمت 700 پوند در ماه برای اجاره عرضه شده است که همه امکانات آن در یک سالن جمع شده است از جمله تختخواب ،آشپزخانه ،میزکار،توالت و حمام،ظروشویی و ...

یک زن 47 ساله به نام Anne که کارش طراحی لباس است به دوختن لباس برای خزندگان خانگی روی آورده است. وی دلیل این کار را علاقه زیاد به حیوانات خانگی به خصوص مارمولک ها عنوان می کند.

سجاد پیرفلک عموی کیان، با اعلام این خبر گفت پدر کیان بعد از ۶۰ روز بستری بودن در بیمارستان‌های اهواز و تهران، بعد از مرخص شدن از بیمارستان عرفان تهران، به مکانی در نزدیکی بیمارستان منتقل شده تا ادامه مراقبت‌ها در آن محل ادامه یابد.

تصویری از آخرین عکس خانواده پله با او روی تخت بیمارستان که دخترش منتشر شد.

عکسی از فائقه آتشین ملقب به گوگوش خواننده قبل ازاآنقلاب که این روزها در لس آنجلس مشغول به فعالیت است در فضای مجازی منتشر شد.

تصویر شکار شده از کیلین ام‌باپه در جریان دیدار مقابل لهستان با سرعت ۳۵ کیلومتر در ساعت!

تصویری از حسین رونقی بعد از آزادی از زندان منتشر شده است که او را در بیمارستان و تحت مراقبت پزشکی نشان می‌دهد.

تصویری از حضور همکلاسی‌های کیان پیرفلک، کودک ۹ساله ایذه‌ای بر سر مزارش که در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده را منتشر کرد.

محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتشار یک توییت به تحصیلات علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت کنایه زد.

دو مرد در تلاش بودند تا با بالا نگه داشتن سیم تیربرق مانع برخورد کشنده کامیون به سیم‌ها شوند، که ناگهان یکی از آن‌ها دچار برق‌گرفتگی شد. این ویدیو مربوط به ایران نیست.

جدیدترین-عکس-از-علی-کریمی-پس-از-خروج-از-ایران

علی کریمی اسطوره فوتبال ایران و آسیا مدتی است از ایران رفته و در دبی زندگی می کند. او پس از ماه‌ها که از خودش عکسی منتشر نکرده بود در دیداری با علیرضا روش خبرنگار حوزه فیتنس و پرورش اندام مقابل دوربین قرار گرفت.

جو بایدن، رئیس‌ جمهور آمریکا دوباره راه خود را گم کرد.

12345