تله پاتی

گروه : اخبار روز

اینستاگرام شبکه چهار صداوسیما در اقدامی تامل برانگیز شعار «زن، زندگی، آزادی» را بازنشر کرده است!

به گزارش رسانه‌های میدانی فرار روس‌ها به گرجستان خیره کننده هست، چنین تصاویر در مغولستان، ارمنستان و قزاقستان مشهود است. اعتراضات به فرمان بسیج عمومی در داغستان و چچن و حتی مسکو در حال افزایش هست. تا کنون قریب ۳۰۰۰۰۰ هزار تن به ارتش اعزام شدند.

عادل فردوسی‌پور، مجری و گزارشگر معروف فوتبال با انتشار پیام ویدئویی به برگزاری تجمعات اعتراضی در پی ماجرای فوت مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی واکنش نشان داد.

مهسا امینی دختر ۲۲ ساله‌ای بود که چهارشنبه هفته گذشته از سوی نیروهای گشت ارشاد بازداشت شد و به دنبال آن همان روز دستگیری در بازداشتگاه وزرای تهران دچار عارضه قلبی و مغزی شد. او که در حالت کما در بیمارستان کسری بستری بود، درگذشت.

کتایون ریاحی که به تازگی در اعتراض به مرگ مهسا امینی کشف حجاب کرده بود عکس جدیدی از خود بدون حجاب منتشر کرد که موجی از واکنش‌ها را به دنبال داشت.

تصویری از مهسا امینی و وضعیت حجاب او پیش از بازداشت را می بینید.

عکسی از شهاب حسینی به همراه دختری در اکران عمومی منتشر شده که به نظر می‌رسد همسر دوم او باشد اما تا به حال آقای بازیگر این خبر را تکذیب یا تایید نکرده است.

همه می دانیم کارهای ساختمانی بیشتر اوقات با اشکال همراه است و بندرت به بهترین شکل ممکن ایجاد می شوند. اما تصاویری که در ادامه می بینید بناهایی است که به شکل مضحک و در بعضی بسیار خطرناک ساخته شده اند.

بعد از انتشار تیزر فیلم «جنگ جهانی سوم» به کارگردانی هومن سیدی و نقدها و بازتاب‌های گسترده پیرامون این فیلم، حالا از گریم محسن تنابنده در نقش هیتلر رونمایی شده است.

پخش تصاویری خاص از ماساژ درمانی در برنامه شبکه سوم سیما در فضای مجازی پربازدید شده است.

ویدئویی دلخراش از لحظه قتل جوان دزفولی در منطقه پانصد دستگاه در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشته است.

یک زن 39 ساله انگلیسی در حالت مستی با یک کامیون در اتوبان تصادف کرد. این زن که در حادثه از ناحیه زانو آسیب دید به مدت پنج سال از رانندگی محروم شده است.

این لحظه هولناکی است که پرتاب یک موتورسیکلت سوار به هوا پس از برخورد با یک خودوری ون را نشان می دهد. این مرد پس از این حادثه توانست به طرز باورنکردنی بلند شود و راه برود.

یک موجود عجیب و غریب که به گربه شباهت دارد در مغازه روستایی در هند دیده شد. انتشار تصاویر این موجود در شبکه های اجتماعی بحث های بسیاری را در مورد نوع و نژاد این موجود به راه انداخته است.

زوجی ادعا می کنند که پس از وارد شدن یک روباه به اتاق خواب آنها قبل از بهم ریختن حمام خانه از خواب بیدار شدند و متوجه شدند روباه در حال تماشای خواب آنهاست.

ویدئویی از وضعیت اسفناک یک سگ بعد از مصرف شیشه در فضای مجازی با واکنش منفی کاربران روبرو شده است. صاحب معتاد این سگ، حیوان بی‌نوا را هم شیشه‌ای کرده است.

کاربری در توئیتر نوشت که یک خانواده پس از فوت فرزندشان، شخصیت کارتونی باب اسفنجی را برای سنگ قبر انتخاب کردند و این تصویر را روی سنگ قبر کشیدند.

یک کوسه سفید بزرگ به طول حدود 3 متر در ساحل خلیج موسل، آفریقای جنوبی، پس از حمله و دریده شدن شکمش توسط نهنگ‌های قاتل، مرده شد کشف شد.

تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد که رنجرور در حال حرکت به سمت تسلا سنتر پارک در لندن است در این تصادف با سرعت زیاد یک زن کشته شد.

ویدیویی از لحظه غرق شدن یک قایق تفریحی 40 متری در سواحل ایتالیا را می بینید. گارد ساحلی ایتالیا موفق شد 9 نفر را از کشتی غرق شده در نزدیکی کاتانزارو نجات دهد.

12345