زوجی که ۱۲۳ روز خود را به هم زنجیر کردند!

7220

یک زوج جوان اوکراینی که به مدت چهار ماه خود را بهم زنجیر کرده بودند، سرانجام از هم جدا شدند.

بی بی سی: یک زوج جوان اوکراینی که به مدت چهار ماه خود را بهم زنجیر کرده بودند، سرانجام از هم جدا شدند.

السکاندر کودلای و دوست‌دخترش ویکتوریا پوستاویتوا،‌ روز ولنتاین امسال (۱۴ فوریه) تصمیم گرفتند خود را طوری به‌هم زنجیر کنند که دیگر نتوانند به راحتی از هم جدا شوند.

 

این زوج اهل شهر خارکف در شرق اوکراین،‌ به مدت ۱۲۳ روز، در تمام مدت و همه جا با هم بودند؛‌ از خرید و تفریح و رستوران تا حمام و دستشویی.

آن‌ها می‌گویند پس از چند بار قطع و وصل رابطه، تصمیم گرفتند کاری کنند که مجبور باشند همه جا با هم باشند و قهر و آشتی‌شان به سادگی قبل نباشد.

تصاویر این زوج با دستبند در ماه‌های گذشته بارها در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها دست به دست شد.

آن‌ها پس از ۴ ماه دریافتند که تصمیم‌شان اشتباه بوده و نیاز دارند گاهی از هم جدا باشند.

خانم پوستاویتوا که از اول هم با ایده زنجیرشدن موافق نبوده،‌ پس از بریدن دستبند گفت: این یک درس برای ما و دیگر زوج‌ها بود که هر کسی نیاز به حریم خصوصی و فضای شخصی خودش دارد و گاهی لازم است تنها باشد.

 

این زن ۲۹ ساله می‌گوید: ما همه‌جا بهم چسبیده بودیم و الکس در این مدت هیج وقت به من نگفت دلم برایت تنگ شده؛ چیزی که من دوست داشتم بشنوم.

الکساندر ۳۳ ساله از تصمیمش راضی است و می‌گوید با هم بودن شبانه روزی در این ۱۲۳ روز نشان داد که او و دوست دخترش چقدر از نظر روحی و فکر تفاوت دارند.

این زوج اوکراینی که جلوی دوربین تلویزیون و در حضور نماینده‌ای از کتاب رکوردهای اوکراین در شهر کیف دستبند‌شان را بریدند، حالا می‌خواهند این دستبند را در مزایده به فروش بگذارند و پولش را به موسسات خیریه کمک کنند.

 

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر