زنی که برای درد کلیه به بیمارستان رفته بود سه قلو زایید!

5042

در اتفاقی باورنکردنی یک زن اهل داكوتای جنوبی پس از اینکه با درد کلیه مواجه شد و به همراه همسرش به بیمارستان مراجعه کرد، با معاینه پزشکان مشخص شد باردار است آن هم سه قلو! در بیمارستان پزشکان خیلی زود فهمیدند که گیلتز 34 هفته باردار است و در ابتدا فکر کردند او دوقلو در رحم خود دارد. با مشاهده نوزاد سوم پزشکان هم از این اتفاق شوکه شدند.

در اتفاقی باورنکردنی یک زن اهل داكوتای جنوبی پس از اینکه با درد کلیه مواجه شد و به همراه همسرش به بیمارستان مراجعه کرد، با معاینه پزشکان مشخص شد باردار است آن هم سه قلو!

 

دنیت گیلتز به تلويزيون محلی گفت: وقتی درد من شروع شد، فهميدم اين مشکل از سنگ كليه است زيرا قبلا پزشکان را تشخیص داده بودند.

 

در بیمارستان پزشکان خیلی زود فهمیدند که گیلتز 34 هفته باردار است و در ابتدا فکر کردند او دوقلو در رحم خود دارد. با مشاهده نوزاد سوم پزشکان هم از این اتفاق شوکه شدند.

 

دنیت ادامه داد: شما هرگز سه قلو باردار بودن را در حالت عادی تصور نمی کنید، چه برسد به بارداری آنها 34 هفته بدون اطلاع داشتن.

 

من هم مانند همه شما شوکه هستم و نمی توانم آن را باور کنم.

 

در نهایت نوزادان در بیمارستان طی چهار دقیقه از هم به دنیا آمدند و وزن هر کدام از آنها چهار پوند است.

 

دنیت و همسرش پس از به دنیا آمدن نوزادان سریعا در همان بیمارستان دست به کار شدند و اسامی بلیز، گیپسی و نیکی را برای فرزندان خود انتخاب کردند.

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر