ماهیان عجیب‌وغریبی که یک صیاد روس می‌گیرد

4491

رومن فدورستوف 39 ساله اهل روسیه وقت زیادی را صرف ماهیگیری که در این میان با گونه‌های مختلفی از ماهیان ناشناخته مواجه می شود. وی که به دنبال صید ماهیان تجاری شامل روغن‌ماهی و ماهی خال خالی است اما ماهیان عجیب و غریبی به دامش می‌افتند. برخی ماهیانی که فدورستوف تصاویر آنها را به اشتراک می گذارد چهره‌های بامزه و خنده داری دارند و بعضی واقعا ترسناک هستند.

رومن فدورستوف 39 ساله اهل روسیه وقت زیادی را صرف ماهیگیری که در این میان با گونه‌های مختلفی از ماهیان ناشناخته مواجه می شود.

 

وی که به دنبال صید ماهیان تجاری شامل روغن‌ماهی و ماهی خال خالی است اما ماهیان عجیب و غریبی به دامش می‌افتند. برخی ماهیانی که فدورستوف تصاویر آنها را به اشتراک می گذارد چهره‌های بامزه و خنده داری دارند و بعضی واقعا ترسناک هستند.

 

اما فدورستوف اعتقاد دارد همه این ماهیان زیبا هستند و نمی تواند بگوید آنها زشت یا ترسناک هستند. او می‌گوید مردم علاقمند به موجوات غیرمعمول در دریاها هستند. برای همین او در حساب شبکه های اجتماعی خود تصاویر این مخلوقات منحصربفرد را به اشتراک می گذارد برای کسانی که نمی توانند آنها را از نزدیک ببینند.

 

این آبزیان عجیب عمدتا در آب‌های نروژ و دریای بارنتز یافت می شوند اما برخی از آنها در اقیانوس اطلس نیز زندگی می کنند.

 

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر