زنی که سگش را به حیوانات مختلف تبدیل می‌کند!

3759

راشل لین مگینیس، 33 ساله زنی یک گیمور سگ باتجربه اهل میسوری آمریکا است که علاقه زیادی به تبدیل سگ خانگی اش به حیوانات مختلف دارد. این زن خلاق سگ 12 ساله خود را با استفاده از رنگ و اسپری مو به حیوانات مختلفی از قبیل اژدهای سبز، خرس قطبی، اسب و حتی طاووس تبدیل می کند.

راشل لین مگینیس، 33 ساله زنی یک گیمور سگ باتجربه اهل میسوری آمریکا است که علاقه زیادی به تبدیل سگ خانگی اش به حیوانات مختلف دارد.

 

این زن خلاق سگ 12 ساله خود را با استفاده از رنگ و اسپری مو به حیوانات مختلفی از قبیل اژدهای سبز، خرس قطبی، اسب و حتی طاووس تبدیل می کند.

 

مگینیس یک کسب و کار گریم سگ که K-9 نامیده می شود دارد و از روش‌های بحث برانگیزی مانند کنده کاری و حکاکی با خز برای ایجاد سبک های خلاقانه خود استفاده می کند.

 

او که برای انجام این طراحی ها ساعت ها وقت می گذارد می گوید سگش دوست دارد به حیوانات مختلف تبدیل شود و مهم نیست چقدر زمان می برد تا کار به پایان برسد.

 

راشل می گوید: در حال حاضر او یک خرس قطبی نظر می رسد و این به مقدار زیادی از اسپری مو نیاز دارد. او بسیار پرزدار است که بخش اصلی آن شستشو و شانه زدن است.

 

در واقع طراحی نهایی این سبک 30 دقیقه زمان می برد اما برای اینکه خزهای او مانند یک خرس قطبی واقعی شود 11 ماه زمان نیاز است.

 

راشل ادامه داد: پیچیده ترین طرح من برای او تبدیل به یک اسب دارای زین و یال بود که تکمیل آن هشت ساعت زمان صرف شد. او می گوید در آینده می خواهد او را تبدیل به گوسفند نیز کند.

 

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر