هیجان‌انگیزترین و ترسناک‌ترین تاب بازی دنیا در چین

3427

یک تاب فوق العاده هیجان انگیز در پارک Wansheng Ordovician چین ساخته شده که «شربت پشیمانی» نام گرفته چون اکثر کسانی که سوارش می شوند از کرده خود پشیمان خواهند شد. این تاب عظیم به وسیله یک اهرم کشیده می شود و پس از رها شدن تا حدود 20 متر از لبه یک دره 300 متری بالا می رود. یکی از گردانندگان این سرویس می گوید این تاب بسیار محبوب است و هزینه آن از 5 یوان تا 10 یوان در نظر گرفته می شود.

یک تاب فوق العاده هیجان انگیز در پارک Wansheng Ordovician چین ساخته شده که "شربت پشیمانی" نام گرفته چون اکثر کسانی که سوارش می شوند از کرده خود پشیمان خواهند شد.

 

این تاب عظیم به وسیله یک اهرم کشیده می شود و پس از رها شدن تا حدود 20 متر از لبه یک دره 300 متری بالا می رود. یکی از گردانندگان این سرویس می گوید این تاب بسیار محبوب است و بلیت آن از 5 تا 10 یوان در نظر گرفته می شود.

 

 

وی افزود: در گذشته کسی اجازه نداشت بازی را نیمه کار رها کند اما اخیرا یک زن که به شدت ترسیده بود با فریاد زدن از کارکنان خواست وسیله را متوقف کنند.

 

در یک روز شلوغ بازدیدکنندگان برای لذت بردن از سوار شدن بر این تاب ترسناک باید چهار ساعت را در صف بمانند. گفته می شود این تاب یکی از دو جاذبه محبوب پارک Wansheng Ordovician است.در مجموع  پنج تاب از این نوع در پارک وجود دارد.

0
1

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر