زنی که بوم نقاشی‌اش بدن اسب‌هاست

3272

یک زن که به عنوان «آریشگر اسب» شناخته می شود قطعه‌هایی خارق العاده با برش موی بدن اسب‌ها همراه با یکی از دوستان خود طراحی می کند. ملودی هیمز 32 ساله که متولد منچستر است 5 سال است برندی تجاری به نام آرایشگری اسبها تاسیس کرده که شهرت آثار وی با عنوان ژاکت اسبها به تمامی جهان رسیده است.

یک زن که به عنوان "آریشگر اسب" شناخته می شود قطعه‌هایی خارق العاده با برش موی بدن اسب‌ها همراه با یکی از دوستان خود طراحی می کند.

 

ملودی هیمز 32 ساله که متولد منچستر است 5 سال است برندی تجاری به نام آرایشگری اسبها تاسیس کرده که شهرت آثار وی با عنوان ژاکت اسبها به تمامی جهان رسیده است.

 

ملودی برش‌هایی باور نکردنی روی بدن اسب ها با موضوعات گوناگون ایجاد می کند که کار روی بعضی تم‌ها تا 10 ساعت نیز زمان می برد. از جمله طراحی های او خاطرات جنگ جهانی اول و سریال بازی تاج و تخت است.

 

ملودی می گوید: وقتی تقریبا نه ساله بودم شروع به ایجاد کردن این نوع برش‌ها کردم و اکنون بصورت تمام وقت مشغول کار است.

 

وی می گوید :من به سرتاسر دنیا برای ایجاد برش‌های خلاقانه و همچنین آموزش به دیگران سفر می کنم.

 

من در تمام طول سال طراحی می کنم اما نه زمانی که اسب ها در فصل زمستان به موهای بدن خود نیاز دارند. به طور میانگین من می توانم حدود پنج اسب در روز برش دهم.

 

بدیهی است برش‌های خلاقانه، به زمان بیشتری نیاز دارد و این بستگی دارد که چگونه بتوانم در یک جلسه کار را انجام دهم. سلامت اسبها برای من در اولویت است پس اگر برای آنها خسته کننده شود روز بعد کار را ادامه می دهم.

 

وی اظهار داشت: واکنش مردم وقتی یک قطعه تکمیل شده را می بینند بسیار شگفت انگیز است.

 

یکی از قطعات مورد علاقه او ایجاد برش‌هایی از خاطرات جنگ جهانی اول است که صحنه های آن جنگ بزرگ را نشان می دهد.

 

از کارهای دیگر این هنرمند قطعه ای با مضمون آلیس در سرزمین عجایب است که وی با فروشش به یک موسسه خیریه بیماران سرطانی کمک کرد و همچنین برشی با مضمون اژدها و قرمز هندی می باشد.

 

او ادامه داد: من در سال 2019 برنامه‌های برای آموزش آنلاین این هنر و نمایش‌های بیشتر در انگلستان و خارج از کشور دارم.

 

من فکر می کنم این هنری شگفت انگیز است و دوست دارم مردم بیشتری را درگیر آن کنم.

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر