مکانی شگفت انگیز در ژاپن با صدها مجسمه انسان

3213

باغ مجسمه‌های فراموش شده در ژاپن: مجسمه هایی از مردم واقعی در پارکی وهم آور که در سال 1989 توسط یک تاجر ساخته شده بود و پس از سالها به جاذبه توریستی تبدیل شده است. این مکان از سال 1989 تقریبا متروکه شده بود تا اینکه یک عکاس آن را پیدا کرد. این باغ در روستایی به نام فوریا ساکوبودسو قرار دارد.

باغ مجسمه‌های فراموش شده در ژاپن: مجسمه هایی از مردم واقعی در پارکی وهم آور که در سال 1989 توسط یک تاجر ساخته شده بود و پس از سالها به جاذبه توریستی تبدیل شده است.

 

این مکان از سال 1989 تقریبا متروکه شده بود تا اینکه یک عکاس آن را پیدا کرد. این باغ در روستایی به نام "فوریا ساکوبودسو" قرار دارد.

 

در این پارک حدود 800 مجسمه واقعی مانند از مردم ساخته شده که حتی لباس هم برتن دارند. این مجسمه ها را یک مجسمه ساز چینی برای "موتسو فوروکاوا" که یک بازرگان محلی بود ساخته که می خواست آنها را تا ابد آنجا نگه دارد.

 

اقای فوروکاوا 42 میلیون پوند برای ساخت مجسمه ها پرداخت کرد و بنظر آنها مجسمه افرادی هستند که وی در طول زندگی خود میشناخته است.

 

عکاس "کن اوکی" در وبلاگ خود نوشت: من این مکان باورنکردنی را در استان تویاما پیدا کردم. من احساس کردم که به طور اتفاقی به یک منطقه ممنوعه وارد شده ام.

 

از زمان بازدید این عکاس، برخی از گردشگران نیز از این مکان دیدن کردند.

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر