تصاویر حشرات از نمای نزدیک که شما را می ترساند

3143

مجموعه ای فوق العاده از عکس های حشرات از نمای بسیار نزدیک، که آنها را به جانورانی ترسناک تبدیل می کند. این تصاویر توسط عکاس خاویر روپرز، با استفاده از یک لنز ویژه با جزئیات بسیار بالا به تصویر کشیده شده اند، که نشان می دهد چقدر این موجودات کوچک پیچیده هستند. 

مجموعه ای فوق العاده از عکس های حشرات از نمای بسیار نزدیک، که آنها را به جانورانی ترسناک تبدیل می کند. 

 

این تصاویر توسط عکاس خاویر روپرز، با استفاده از یک لنز ویژه با جزئیات بسیار بالا به تصویر کشیده شده اند، که نشان می دهد چقدر این موجودات کوچک پیچیده هستند. 

 

یک مگس از نمای نزدیک

 

 

مواظب باشید توسط این عنکبوت هیپنوتیزم نشوید

 

 

این هم یک عنکبوت دیگر

 

این عکاس 57 ساله با استفاده از عکاسی ماکرو تصاویری از حشرات مانند مگس ها ، پشه ها و عنکبوت ها در نزدیکی خانه خود در الماچار یکی از روستاهای اسپانیا به ثبت می رساند.

 

او می گوید برای ثبت این تصاویر هنگام گرفتن عکس باید نفس خود را نگه دارد تا برای حشرات مزاحمت ایجاد نشود. 

 

یک پشه با چشمان سبز

 

 

یک مگس سبز رنگ

 

 

یک مگس از نمای نزدیک

 

 

یک عنکبوت که خیلی ترسناک به نظر می رسد

 

 

این عکس یک پشه است

 

 

 

این یک مگس است که انگار برای گرفتن یک عکس پرسنلی ایستاده است.

 

اقای روپرز ادامه داد: گرفتن عکس با چنین بزرگنمایی بسیار پیچیده است و ما سعی می کنیم جزئیات این حشرات بسیار کوچک را مثل اینکه اگر اندازه ما بودند به ثبت برسانیم. این تاثیر قابل توجهی دارد.

 

عکاسی ماکرو بسیار دقیق و حساس است و من فقط روی انجام یک کار خوب متمرکز هستم و سعی می کنم عکس هایی بگیرم که به نظر تکان دهنده هستند.

 

حشرات نه تنها زیبا هستند، بلکه آنها براستی باورنکردنی هستند. شکل هر یک از آنها با دیگری متفاوت است و با شکل و ساختاری که دارند فقط می توان ستایشان کرد زمانی که ما آنها را از زاویه ای بسیار نزدیک می بینیم.

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر