با عجیب ترین هتل اروپا آشنا شوید

1657

هتل شهري Propeller Island واقع در برلين آلمان، يكي از عجيب ترين هتل هاي اروپا و يا شايد جهان است.

 معنای لغوی Propeller Island یعنی حس زيباشناختي براي چشم و گوش. این عبارت، نام مستعاري است كه هنرمند آلماني لارس استروشن براي انتشار آثار سمعي ـ بصري اش استفاده كرده است.
 

بنا بر این گزارش، این هتل شاهكار فانتزي و تخيلي بوده و سفرتان را فراموش نكردني خواهد ساخت. هر اتاق اين هتل يك اثر هنري است. اتاق ها به طرز متفاوتي ايجاد شده و فضای گوناگون اتاق ها با استفاده از رنگ ها، مبلمان خاص عجيب، طراحي هاي منحصر به فرد و حتي روشنايي منحصر به فرد به وجود آمده اند.

 

 

تختخواب شناور که در اتاقی با کف مورب قرار گرفته است. این تختخواب که کهنه و زوار در رفته به نظر می رسد، انگار قصد پرواز دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

اتاق آینه که الماسی شکل است و از آینه پوشیده شده است، انسان را به یاد شهر عجایب آلیس می اندازد. اتاق آینه قطعاً یکی از بهترین بخش های هتل «پراپلر آیلند» است که حس زندگی در شهر عجایب را به شما القاء می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در و دیوار این اتاق تماماً پوشیده از چرم سبز رنگ است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تخت اتاق بشکل دایره بزرگ است همچنین طرح دیوارها ، سقف و زمین فضایی هیجان انگیز و صمیمی به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اتاق لوله اي براي سه رديف تختخواب هم شكل.

 

 

 

اتاق تابوتی که حتي مي توانيد زير درهاي بسته آن بخوابيد! اتاق انحصاري براي «خون آشام هايي» كه نمي توانند منتظر آن چه منتظر همه ماست، بمانند. هر كسي نظرش عوض شده باشد، مي تواند به آرامي به اتاق خواب زير كه داخل اين لابيرنت محفوظ است، برود.

 

 

 

 

اتاق لوله اي براي سه رديف تختخواب هم شكل.

 

 

 

 

 

 

 

 

مقابل پس زمينه منحصرا آبي، بادبان هاي آينه اي دور و بر تختخواب نصب شده اند. اينجا قبلا اتاق آينه ها ناميده مي شد و يكي از اولين اتاق هاي ايده آل اين هتل بود و هنوز هم است.

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر