طرح مفهومی نوکیا 10 منتشر شد

1517

ظاهرا گوشی جدید نوکیا مجهز به دوربین 5 گانه (Nokia 10) نام خواهد داشت و در نمایشگاه MWC 2018 بارسلونا معرفی می‌شود.

به تازگی نوکیا اچ ام دی گلوبال و فاکس کان در حال کار بر روی یک دوربین با لنزهایی 5 گانه هستند. حال یک رسانه چینی ادعا می‌کند که نمودار خامی از این گوشی در دست تولید را دیده است. ظاهرا این گوشی 5 دوربینه نوکیا 10 نام دارد، اگر چه هنوز هیچ چیزی به طور 100 درصد قطعی نیست.

 

 

هنوز مشخص نیست که آیا این نمودار واقعی است یا خیر، اما همانطور که گفتیم این نمودار بسیار خام است و هنوز با تنها رسم چند خط، کمی عجیب و غریب به نظر می‌رسد. البته در گذشته هم ما دیده‌ایم که نوکیا سرمایه گذاری خوبی را بر روی دوربین گوشی های خود انجام می‌دهد،‌ به طور مثال می‌توان به گوشی PureView آنها با دوربینی قدرتمند و عجیب و غریب برای زمان خود اشاره کرد؛ بنابراین آن‌ها با همکاری اچ ام دی به قدر کافی به بلوغ فکری و طراحی رسیده‌اند که بتوانند یک گوشی 5 دوربینه را به تولید برسانند.

همانطور که احتمالا مستحضر هستید، اچ ام دی متعهد شده است که خبر بسیار عالی را از برند نوکیا در نمایشگاه MWC 2018 بارسلونا به علاقه‌مندان این کمپانی اعلام خواهد کرد. ما امیدواریم خبر خوبی که اچ ام دی می‌خواهد به ما بدهد، معرفی یک گوشی پرچمدار بالارده از سوی نوکیا باشد. به هر ترتیب باید هنوز هم احتمال داد که این طرح می‌تواند زاییده ذهن یک طرفدار نوکیا باشد.

آیا اچ ام دی 6 اسفند نوکیا 10 را معرفی می‌کند؟
لازم به ذکر است نمایشگاه MWC 2018 از 7 الی 10 اسفند ماه در بارسلونا اسپانیا برگزار خواهد شد و در آن شرکت‌های پرآوازه گوشی ساز از سراسر جهان، جدیدترین دستاوردهای خود را به معرض عموم درخواهند آورد. نوکیا از همین حالا دعوتنامه‌های مختص رویداد کنفرانس خبری خود در این نمایشگاه را برای تاریخ 25 فوریه (6 اسفند ماه)، درست یک روز پیش از آغاز کنگره جهانی موبایل برای اصحاب رسانه ارسال کرده است.

0
0

ارسال نظر
نام
ایمیل
نظر